Zebrania z rodzicami

Informujemy, że w czasie nauczania zdalnego wszelkie spotkania rodziców z nauczycielami odbywają się poprzez aplikację Teams. Szczegółowe informacje dotyczące terminów spotkań będą wysyłane poprzez wychowawców za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

Rada Rodziców przy CXXII LO im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa

Wpłaty na konto Rady Rodziców – PKO BP 98 1020 1026 0000 1102 0015 7131

Kasa w szkole czynna jest:

poniedziałki i czwartki w godz. 8.00-15.00

środy w godz. 10.00 – 17.00

a w dni zebrań w godz. 12.00 – 19.00

Ubezpieczenia 2020/21

Szczegółowe informacje:

Warunki

Tabela wypadków

Cennik

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:

• I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.